sponzoři:

mhd

turnaj se koná v tělocvičně základní školy jižní IV.
vchod do školy není vchodem do tělocvičny!!!

na turnaj se nejlépe dostanete metrem a poté několik stanic autobusem.

  • metrem do stanice červené linky metra „c“ roztyly a odtud autobusem č. 135 (08:31) do zastávky hlavní. odtud po lávce pro pěší přes jižní spojku do ulice božkovská, po přechodu pro chodce do ulice jihovýchodní I a podél školního plotu (po vaší pravé ruce) až na konec ulice. tam zabočíte doprava dolů do ulice jižní IV a po deseti metrech uvidíte vpravo několik schodů vedoucích ke vstupu do tělocvičny. a jste tam!
  • metrem do stanice červené linky metra „c“ kačerov a odtud autobusem č. 293 (08:34) do zastávky lešanská. pěšky se vrátíte cca 20 metrů na roh ulic hlavní a jižní IV, zatočíte vlevo a půjdete zhruba 100 metrů vzhůru až po své levé ruce uvidíte několik schodů vedoucích ke vstupu do tělocvičny. a jste tam!
  • metrem do stanice zelené linky metra „a“ želivského a odtud autobusem č. 213 (08:35) do zastávky lešanská. těsně před přístřeškem zastávky je několik schodů, ty vyšlápnete nahoru a dáte se vlevo do kopce pěkně podél školního plotu. ano, je to plot té školy v jejíž tělocvičně se turnaj koná. při první možné příležitosti zatočte vpravo. je to křižovatka ulic jižní I (po ní právě jdete) a jihovýchodní I (do ní zabočíte). no a půjdete zase podél školního plotu až na konec ulice. tam zabočíte doprava dolů do ulice jižní IV a po deseti metrech uvidíte vpravo několik schodů vedoucích ke vstupu do tělocvičny. a jste tam!
  • metrem do stanice zelené linky metra „a“ flora a odtud autobusem č. 136 (08:26) do zastávky lešanská. těsně před přístřeškem zastávky je několik schodů, ty vyšlápnete nahoru a dáte se vlevo do kopce pěkně podél školního plotu. ano, je to plot té školy v jejíž tělocvičně se turnaj koná. při první možné příležitosti zatočte vpravo. je to křižovatka ulic jižní I. (po ní právě jdete) a jihovýchodní I (do ní zabočíte). no a půjdete zase podél školního plotu až na konec ulice. tam zabočíte doprava dolů do ulice jižní IV a po deseti metrech uvidíte vpravo několik schodů vedoucích ke vstupu do tělocvičny. a jste tam!
program:

pořadatel si vyhrazuje právo upravit program podle počtu přihlášených hráček a hráčů

09:00registrace účastníků, volný trénink

09:30zahájení a proškolení hráček a hráčů

09:35rozlosování do skupin

09:45zahájení zápasů ve skupinách

11:30vyřazovací zápasy

14:00finále jednotlivých kategorií

15:00vyhlášení vítězů, předání cen

15:15oficiální zakončení

18:00after party